תפריט סגור

השכרת אוהל אבלים \ סוכת אבלים

שירות השכרת אוהל אבלים בזמינות מיידית 24 שעות ביממה

צוות מתן אוהלים זמינים תמיד למען לקוחותנו גם בזמנים הקשים ביותר, אנו מכירים היטב את הקושי בתקופת האבלות ואנחנו כאן על מנת לספק לכם סוכת אבלים במחיר אטרקטיבי במיוחד.
אנו עוסקים בתחום האוהלים זמן רב ונשמח לספק לכם את השירות הייחודי שלנו: השכרת אוהל אבלים בגדלים שונים ובהתאמה לכמות האנשים הנדרשת.

להזמנת אוהלים לאבלים חייגו: 072-393-0036

מומלץ לצפות בדוגמאות אוהלים לאבלים שסיפקנו ללקוחותנו ברחבי הארץ:

כשאדם מעוניין להשכיר אוהל אבלים חשוב מאוד לדעת מהוא הגודל (במטר) של האזור שתוכלו להקים עליו את האוהל, גודל האוהל הינו קריטי ומשפיע על סהכ כמות האנשים שאוהל האבלים יכיל.

אנחנו מספקים מגוון חבילות לאבלים, לחבילות אלו גדלים שונים,מספר כסאות ושולחנות שונה ובהתאם המחיר.במחירים ללא תחרות! הזמין כמו כן תקבלו גם את הציוד הנלווה הדרוש לזמן האבלות.

מה המחיר של אוהל אבלים?

מחיר סוכת אבלים שתזמינו משתנה בהתאם לגודל ולמספר האנשים שיכנסו בו.

לפניכם טבלה כללית בשילוב מחירים:

גודל האוהל מחיר ליום \ שבוע מחיר החבילה
 6 על 4 (עד 50 איש)
40 כסאות 6 שולחנות
1000 ₪ \1450 ₪ חבילה החל מ 1750 ₪
 10 על 4 (עד 70 איש)
70 כסאות 10 שולחנות
1500 ₪ \ 1750 ₪ חבילה החל מ 1990
 12 על 5 (עד ל 100 איש)
100 כסאות 12 שולחנות
1950 ₪ \ 2250 ₪ חבילה החל מ 2350

מה כולל השירות?

 • כיסאות פלסטיק בצבע לבן
 • שולחנות מעץ בגדלים שונים
 • מנורות לאוהל
 • פלטת שבת ומיחם

תוספות לאוהל אבלים:

 • מזגנים ניידים
 • מצננים מאווררים
 • תנורים חימום
 • מקררים
 • מזרונים
 • מחצלות
 • ניתן להזמין משלוח כולל הרכבה+פירוק עד בית הלקוח (בתוספת תשלום)

להזמנת אוהלים לאבלים חייגו: 072-393-0036

תקופת האבלות על קצה המזלג:

ישנם אירועים רבים ושונים המתרחשים במהלך חיינו, אחדים מהם אנו מקבלים בשמחה ובזרועות פתוחות, בעוד אחרים נופלים עלינו כרעם ביום בהיר. פטירתו של אדם יקר ואהוב היא אירוע קשה ומכאיב, היות מיום זה ואילך אדם זה יצא לנצח מחיינו. השבעה נועדה להתמודדות עם ההבנה הזאת ולקבלת אהבה וניחומים מכל החברים והמשפחה בתוך סוכת האבלים. כאשר מדובר במשפחה קטנה אין בעיה עקרונית לארח את כולם בדירה, להגיש קצת נשנושים ובעיקר להעלות זיכרונות מימים טובים יותר. אך מה ניתן לעשות אם מדובר במשפחה גדולה, מרובת דודים, דודות וילדים? כמו כן, כאשר מדובר באדם ידוע ומקובל בקהילה, אנשים רבים ירצו לבוא לניחום אבלים ולמתן כבוד אחרון לנפטר. במקרים כאלו דירה, גם אם היא גדולה במיוחד, כנראה לא תתאים לימי השבעה. צפיפות ודוחק של אנשים לא יתרמו לתחושה הקשה של ימים עצובים אלו, לכן עדיף למצוא פתרון מתאים יותר. השכרת אוהל אבלים (סוכת אבלים) יכול להוות פתרון מצוין, היות והוא יוכל להכיל את כל החברים והמשפחה ובכך להימנע ממצבים לא נעימים של דוחק וחוסר נוחות.

כל מה שחשוב לדעת לגבי אוהלים לאבלים

ניתן היום למצוא אוהל אבלים להשכרה במגוון רחב של צורות, גדלים, בדים ואף עיצובים. כל אחד צריך להתאים לעצמו סוכת אבלים שתשמש אותו בצורה הפרקטית והטובה ביותר, תוך מתן דגש על הצרכים והאילוצים השונים. לדוגמא, אם ידוע כי כמות גדולה של אנשים אמורה להגיע לניחום אבלים, כדאי להיערך לכך מראש ולהשכיר אוהל ענק  כולל השכרת כסאות שיוכל להכיל את כל האנשים בצורה נוחה וללא צפיפות מיותרת. מצד שני, אם כמות האנשים לא גדולה במיוחד אך עדיין מעוניינים לערוך את ניחום האבלים באוהל ולא בדירה מטעמי נוחות ופרטיות, עדיף להסתפק באוהל קטן יותר שיציע אווירה יותר אינטימית וקרובה. נקודה נוספת שחשוב לתת עליה את הדעת היא האם האוהל שבחרתם מתאים לסוג המשטח שעליו אתם מתכוונים להציב אותו. חשוב שהאוהל יהיה יציב ולא יעוף או יקרוס על האורחים במקרה של רוח חזקה או גשם, לכן חשוב לוודא כי האוהל מתאים למשטח המדובר והוא מקובע היטב בעזרת ציוד מתאים. כמו כן, השכרת אוהל אבלים מגיעה פעמים רבות עם שירותי הרכבה ופירוק של האוהל, היות ואנשים הנמצאים כרגע בשבעה אין להם את הפנאי הנפשי להתעסק עם הרכבה, פירוק וקיבוע של האוהל. לצורך כך ישנו צוות מקצועי המגיע למקום ודואג לכל הסידורים הנחוצים. לכן, כאשר אתם מחפשים השכרת אוהלים לאבלים, כדאי לוודא כי השירות מגיע עם הרכבה ופירוק הכלולים במחיר. מחיר אוהל אבלים יכול לנוע במתנד רחב של מחירים, בהתאם לגודל האוהל, איכות הבד שלו וכדומה. מומלץ לבצע סקר שוק על מנת לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

הזמנת סוכת אבלים עד הבית

לסיכום, כאשר אתם מחפשים חברה להשכרה של אוהלי אבלים, מומלץ לבחור בחברה ידועה ומוכרת כמונו ( מתן אוהלים) שתספק לכם שירות אדיב ומקצועי ללא תקלות של הרגע האחרון. מומלץ לוודא עם החברה לגבי שירותים נוספים שהיא מציעה, כגון שירותי פירוק והרכבה של האוהל, שירותי השכרת כסאות לאבלים, שירותי ניקיון וכדומה. חשוב לבחור אוהל איכותי בגדול המתאים ובעל קיבוע יציב שיבטיח את עמידותו של האוהל ברוחות וגשמים.

להזמנת אוהלים לאבלים חייגו: 072-393-0036

דילוג לתוכן