תפריט סגור

אוהלים למכירה

היום קיימים בשוק מגוון רחב של אוהלים למכירה, אוהלים אלו נבדלים אלו מאלו באיכות השונה של האוהל, בעמידות שלו מפני גשם ורוח, סוג הבד שממנו עשויות היריעות, גודל וכמובן צבע ועיצוב שונה. כל אחד יכול למצוא לעצמו אוהל למכירה בהתאם לרצונות ולצרכים שלו, לא חשוב אם מדובר באוהל שמיועד לאירוע רב משתתפים כמו בת מצווה או יום הולדת, או חלילה אוהל אבלים, בכל מקרה ניתן להתאים אוהל שיתאים לצרכים של כל אחד ואחד. ניתן למצוא די בקלות אוהלים למכירה בזול, לרוב מדובר באוהלים הנמצאים במבצע או לחילופין אוהלים באיכות פחות טובה. אוהלים העשויים מיריעות PE למשל, נחשבים לאחד הסוגים הזולים ביותר בשוק. הסיבה לכך נעוצה באיכות היריעה שאינה חסינה בפני רוח או גשם, לכן בעונת החורף לא מומלץ להשתמש באוהלים אלו. אף אחד לא רוצה להיות באירוע שבו הגג של האוהל מטפטף מים והרוח חודרת פנימה ונותנת תחושה שעוד מעט כל העסק קורס. לכן אוהלים אלו מתאימים בעיקר לעונת הקיץ, בה אין סיכון לגשמים או רוחות חזקות.

אוהלים לאירועים למכירה – טיפים חשובים שכל אחד חייב לדעת

אוהלים למכירהניתן היום למצוא אוהל לאירועים למכירה העשוי מיריעות PVC הנחשבות לחומר איכותי יחסית. יריעות אלו חסינות בפני רוח וגשם ואף חוסמות את קרני השמש ובכך מונעות את אפקט החממה שפעמים רבות מתרחש באוהלים בעונת הקיץ. מדובר באוהלים שמתאימים במיוחד לאירועים או כתוספת למסעדה או בית קפה כשהשולחנות נמצאים בחוץ. חשוב לציין כי ישנן יריעות PVC איכותיות יותר או פחות, הדבר תלוי כמובן בעובי היריעה. ככל שמדובר על יריעה עבה יותר, כך האוהל יהיה מאסיבי ואמין יותר, דבר שישרת אתכם לאורך השנים היות והאוהל יספק מחסה מושלם מפני פגעי מזג האוויר. ניתן למצוא אוהלים בגדלים שונים, כאשר אוהלים גדולים למכירה יעלו כמובן יותר מאשר אוהלים קטנים וצנועים יותר. אך אם מדובר על אוהל שאמור להכיל מספר רב של אנשים לצורך אירוע כלשהו, חשוב שהגודל שלו יתאים לכמות האנשים כדי למנוע מצב של דוחק וצפיפות בין האורחים. אוהל גדול למכירה שעשוי מחומרים איכותיים יכול לשמש אתכם במשך שנים, ללא תלות במזג האוויר. אם בחרתם לקנות אוהל איכותי, לא תצטרכו להתמודד עם בעיות מיוחדות היות ומדובר על אוהל מאסיבי שלא דורש יותר מידי תחזוקה והתעסקות.

כיצד לבחור אוהל ענק למכירה?

כאשר אתם מחפשים אוהלים גדולים, חשוב לתת את הדעת על עניין הקונסטרוקציה שלהם כדי לוודא כי מדובר באוהל אמיד ואיכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן. אם לדוגמא אתם מחפשים אוהל חינה למכירה, חשוב לוודא אם הקונסטרוקציה של האוהל עשויה מברזל או מאלומיניום כדי להבטיח איכות ובטיחות גבוהים יותר. מצד אחד לאלומיניום יש יתרון על פני הברזל, בגלל שהוא אינו מחליד אך מצד שני, הברזל הרבה יותר חזק ועמיד ממנו. הקונסטרוקציה המועדפת היא כמובן של ברזל מלובן, דבר המבטיח גם חוזק ועמידות וגם מניעה של חלודה הגורמת להיחלשות המבנה.

אילו סוגי אוהלים קיימים היום בשוק?

ניתן למצוא היום מגוון רחב של אוהלים העשויים מחומרים שונים ומשמשים למטרות שונות. אוהל לייקרה למכירה הינו אוהל יפה ומפואר המתאים לאירועים שונים בגלל המראה היוקרתי של הבד. בד לייקרה לבן נמתח בכל צורה אפשרית, ובכך מאפשר גמישות עיצובית רבה יותר. מצד שני, הבד אינו חוסם את קרני השמש ולכן אוהל העומד בשמש ישירה יספוג המון חום ויהפוך לחממה. אוהל טיפי למכירה הינו אוהל בסגנון אינדיאני המתאפיין בצורה של חרוט הנשען על מוטות עץ ועטוף ביריעות של בד קנווס. מדובר במבנה אקולוגי המאפשר אוורור של האוהל וחוסם את קרני השמש. אופציה נוספת היא אוהל יורט למכירה הבנוי בסגנון מונגולי ומתאפיין בעמידות גבוהה בכל סוגי מזג האוויר. מדובר גם כן במבנה אקולוגי, קל להרכבה ואינו דורש הכנה מוקדמת.

מידע נוסף בתחום האוהלים : השכרת אוהלים , השכרת אוהל אבלים , השכרת סוכת אבלים

Call Now Button